HomeVideoTerraria na Modach: Healer Class #1 - NAJLEPSZE TRIO W POLSCE! (Ryfek, Mangetsuu i Merez)

Terraria na Modach: Healer Class #1 - NAJLEPSZE TRIO W POLSCE! (Ryfek, Mangetsuu i Merez)



Merez: https://www.youtube.com/channel/UCvIAprNoIKaqMJbQKgHCUgg
Ryfek:https://www.youtube.com/channel/UCxAWGxi-bDDgLM0o9-GtJbg

Jak zainstalować MODY? – Poradnik:

Lista modów, z których korzystam:
– CalamityMod https://forums.terraria.org/index.php?threads/released-wip-calamity-mod.44065/
– Crystilium https://forums.terraria.org/index.php?threads/crystilium-mod.44558/
– Prefixes For Enemies https://forums.terraria.org/index.php?threads/prefixes-for-enemies.40620/
– Recipe Browser https://forums.terraria.org/index.php?threads/cheat-sheet.41407/
– MaxStackPlus https://forums.terraria.org/index.php?threads/max-stack.36775/
– Infinity – Endless Items https://forums.terraria.org/index.php?threads/infinity.40789/
– ZoaklenMod https://forums.terraria.org/index.php?threads/zoaklenmod.41161/
– Tremor Mod Remastered https://forums.terraria.org/index.php?threads/tremor-remastered.28695/
– imkSushi Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/imksushis-mod.34233/
– Thorium Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/the-thorium-mod.40788/
– Spirit Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/the-spirit-mod.41395/
– Pumpking’s Mod https://forums.terraria.org/index.php?threads/pumpkings-mod.9182/
– WMITF https://forums.terraria.org/index.php?threads/vanilla-tweaks-other-little-tweak-mods.37443/#WMITF
– Boss Checklist https://forums.terraria.org/index.php?threads/boss-checklist-in-game-progression-checklist.50668/
– The Yoyo Overload https://forums.terraria.org/index.php?threads/the-yoyo-overload-mod.45562/
– Yet Another Boss Health Bar https://forums.terraria.org/index.php?threads/yet-another-boss-health-bar.55250/

tModLoader:
https://forums.terraria.org/index.php?threads/1-3-tmodloader-a-modding-api.23726/

tModLoader 0.9.2.3
Paczka modów:
https://www.mediafire.com/?e6cis8g5wy3zeyf

Wrzucacie oczywiście do My GamesTerrariaModLoaderMods

►☼ Opis jest pusty czy krótki, bo nie będę nikogo informował o tym, co może zrobić skoro wie o tym doskonale ☼◄
►☼ Dołącz do społeczności Terrarii! http://terrasite.pl/ ☼
►☼ Facebook: https://www.facebook.com/MangetsuuReBorn ☼◄

source

Previous post
It's Time For/Charitable Organization/Suffolk Virginia/Researching Type 1 Diabetes
Next post
Give 5 Dollars - Save A Child's life!-Diabetes Causes and Treatment-Bolingbrook-Newest recommendatio

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz